Piotr Pytel wyszedł z więzienia po 20 latach — sąd zarządził przerwę w karze
Piotr Pytel, skazany za zabójstwo, w poniedziałek opuścił Zakład Karny w Rzeszowie-Załężu. Sąd zarządził przerwę w odbywaniu kary, co potwierdziła rzeczniczka Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Rzeszowie, mł. chor. Agnieszka Kłos. To przełom w głośnej sprawie trwającej ponad dwie dekady.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!