Były minister transportu Hiszpanii skazany na 24 lata za korupcję covidową
José Luis Ábalos, były minister transportu Hiszpanii i bliski współpracownik premiera Pedro Sáncheza, został skazany na 24 lata i 3 miesiące więzienia w aferze korupcyjnej zwanej "aferą Koldo". Sprawa dotyczy przekupstwa związanego z kontraktami na środki ochrony osobistej podczas pandemii Covid-19. Na ławie oskarżonych zasiadają też inne osoby z otoczenia szefa rządu.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!