Premier Węgier Magyar zapowiada usunięcie prezydenta Sulyoka nowelizacją konstytucji
Premier Węgier Peter Magyar zapowiedział przed parlamentem nowelizację konstytucji, która ma doprowadzić do usunięcia ze stanowiska prezydenta Tamasa Sulyoka. Magyar stwierdził, że jego rząd uwolni Węgrów od „politycznej i gospodarczej mafii", która – według niego – splądrowała kraj. Plan zakłada szeroką reformę ustrojową.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!