Keir Starmer rezygnuje z funkcji premiera Wielkiej Brytanii po niespełna 2 latach
Brytyjski premier Keir Starmer ogłosił w poniedziałek rezygnację z przywództwa Partii Pracy i zapowiedział odejście z urzędu premiera w ciągu kilku tygodni. Sprawował władzę niespełna dwa lata po miażdżącym zwycięstwie wyborczym. To zaskakujące odejście jednego z najważniejszych polityków Europy.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!