PiS oskarża KO o korupcję na Śląsku — „śląska ośmiornica"
Posłowie PiS na konferencji w Katowicach oskarżyli władze województwa śląskiego o działanie zorganizowanego układu korupcyjnego, który nazwali „śląską ośmiornicą". KO odrzuca zarzuty i zapowiada, że sprawę wyjaśni niezależny wymiar sprawiedliwości. To kolejna odsłona politycznego sporu między obiema partiami.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!