Dziwisz nie zeznawał ws. pedofilii — archidiecezja tłumaczy chorobą
Kardynał Stanisław Dziwisz nie stawił się na rozprawie dotyczącej pedofilii w archidiecezji krakowskiej. Kuria tłumaczy nieobecność emerytowanego hierarchy chorobą. Janusz Szymik, ofiara księdza-pedofila, pozwał archidiecezję krakowską o 20 milionów złotych tytułem zadośćuczynienia.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!