Pawłowice uruchamiają mobilny PSZOK zamiast stacjonarnych punktów
Gmina Pawłowice dołączyła do miejscowości w Polsce, które zdecydowały się na mobilne Punkty Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK). Powodem jest przepełnienie stacjonarnych pojemników, zwłaszcza na tekstylia. Mobilny PSZOK ma dotrzeć bezpośrednio do mieszkańców, eliminując potrzebę dojazdów do stałych punktów.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!