Młodzi siatkarze Polski wygrali oba sparingi przed ME U22
Polska młodzieżowa reprezentacja siatkarzy wygrała dwa mecze sparingowe w ramach przygotowań do mistrzostw Europy do lat 22. Do drużyny dołączyli zawodnicy, którzy wcześniej uczestniczyli w pierwszym turnieju seniorskiej Ligi Narodów pod wodzą Nikoli Grbicia. Wśród wyróżniających się był utalentowany siatkarz zabrany przez Grbicia na LN.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!