Jeremy Clarkson wyleczony z raka prostaty: "Jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie"
Jeremy Clarkson, gwiazda "Top Gear" i "Clarkson's Farm", poinformował w wywiadzie dla The Sunday Times, że jest w remisji po raku prostaty. W ubiegłym tygodniu odcinek "Clarkson's Farm" — nakręcony w ubiegłym roku — ujawnił, że zdiagnozowano u niego "agresywną" formę tej choroby. Clarkson nazwał siebie "oficjalnie najszczęśliwszym człowiekiem na świecie".
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!