Polka przegrała z Venus Williams 4:6, 0:6, potem wprawiła ją w konsternację
W niedzielę ruszył turniej WTA 500 w Bad Homburg, gdzie najwyżej rozstawioną zawodniczką jest Iga Świątek startująca od drugiej rundy. W pierwszej rundzie zagra m.in. Venus Williams, która przed meczem udzieliła wywiadu Canal+ Sport prowadzącej przez Polkę — tę samą, która niegdyś przegrała z Amerykanką 4:6, 0:6. Kiedy polska dziennikarka zapytała Williams o tamten mecz, 46-letnia tenisistka najwyraźniej nie pamiętała go i nie wiedziała, co odpowiedzieć.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!