Keir Starmer rezygnuje z przywództwa Partii Pracy po wyborze Andy'ego Burnhama
Premier Wielkiej Brytanii Keir Starmer ogłosił rezygnację z przywództwa Partii Pracy po rosnącej presji wywołanej wygraną rywala, Andy'ego Burnhama, w ważnych wyborach. Starmer pozostanie premierem do czasu wyboru następcy. To jeden z najbardziej przełomowych momentów w brytyjskiej polityce ostatnich lat.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!