Poseł Wipler i jego wspólnik dostali 160 tys. euro od Zondacrypto po spotkaniu w Monako
Media ujawniają kolejne powiązania posła Konfederacji Przemysława Wiplera z giełdą kryptowalut Zondacrypto. W 2025 roku Wipler i jego wieloletni wspólnik — były dziennikarz — mieli spotkać się w Monako z Przemysławem Kralem. Po tym spotkaniu podmioty gospodarcze powiązane z oboma mężczyznami miały otrzymać od Zonda łącznie 160 tysięcy euro.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!