Verstappen: Strategia Red Bulla kosztowała mnie zwycięstwo w Austrii
Max Verstappen uważa, że Red Bull popełnił błąd strategiczny podczas Grand Prix Austrii, przez który nie udało mu się wyprzedzić George'a Russella i wygrać wyścigu. Holender twierdzi, że gdyby drużyna trzymała Russella za nim, miał realne szanse na triumf. Był to wyścig, w którym Red Bull mógł sięgnąć po pierwsze zwycięstwo sezonu 2026 F1.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!