Perez i Bottas wypadli z GP Austrii przez problemy z hamulcami Cadillaca
Sergio Perez i Valtteri Bottas zostali zmuszeni do wycofania się z Grand Prix Austrii już w pierwszych okrążeniach z powodu problemów z hamulcami w samochodach Cadillaca. Perez skomentował: „nie możemy mieć tego rodzaju problemów". Był to podwójny odpad dla całego zespołu w jednym wyścigu.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!