Prezydent Serbii Vuczić zapowiada rezygnację — "zostały mi tygodnie"
Aleksandar Vuczić oświadczył w sobotę przed tysiącami zwolenników w Belgradzie, że w ciągu najbliższych tygodni poda się do dymisji z urzędu prezydenta Serbii. Nie podał dokładnej daty ani powodów swojej decyzji. Oświadczenie padło w kontekście trwających w Serbii protestów społecznych.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!