Russell wygrywa GP Austrii, Wolff chwali powrót Mercedesa na szczyt
Mercedes wrócił na najwyższy stopień podium podczas Grand Prix Austrii, a Toto Wolff wyraził zadowolenie z tego wyniki. Zwycięstwo George'a Russella nastąpiło tydzień po triumfie Lewisa Hamiltona dla Ferrari w Barcelonie. Wolff podkreślił, że zespół natychmiast odpowiedział na poprzednią porażkę.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!