Chwalińska trenuje przed Wimbledonem, czworo Polaków w 1. rundzie
Maja Chwalińska odbyła trening w Londynie w niedzielę przed startem Wimbledonu, który rusza w poniedziałek. Wysłannik Interii obserwował jej zajęcia – zawodniczka zmierzy się z Austriaczką w pierwszej rundzie. W poniedziałek w singlu zagrają aż czworo polskich tenisistów.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!