Konferencja w Gdańsku bez Zełenskiego – Ukraina nie wyciągnęła wniosków
Konferencja na rzecz Odbudowy Ukrainy w Gdańsku miała złagodzić skutki kryzysu wokół orderu i UPA, jednak według komentatora Michała Szułdrzyńskiego przyniosła nieoczekiwane rezultaty. Nieobecność Wołodymyra Zełenskiego nie była odczuwalna, ale w kluczowej kwestii – niesprecyzowanej przez autora – nic się nie zmieniło.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!