Troje strażaków zginęło przy gaszeniu pożarów na granicy Kolorado i Utah
Troje strażaków zginęło podczas walki z rozległymi pożarami lasów na granicy stanów Kolorado i Utah. Gubernatorzy obu stanów ogłosili stan wyjątkowy w związku z licznymi pożarami. Akcja gaśnicza jest nadal prowadzona.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!