Trzech strażaków zginęło podczas walki z pożarami na granicy Kolorado i Utah
Trzech strażaków straciło życie podczas gaszenia rozległych pożarów lasów na granicy stanów Kolorado i Utah w USA. Gubernator Spencer Cox podziękował ekipom ratowniczym za liczne udane interwencje. Przyczyny i okoliczności śmierci strażaków są badane.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!