Polska siatkówka bez porażki w Gliwicach — dziś mecz z Argentyną
Polska jest jedyną niepokonaną drużyną turnieju Ligi Narodów w Gliwicach. Dziś o godz. 20 zmierzą się z Argentyną. Selekcjoner Nikola Grbić zapowiada, że Kewin Sasakowi należy dać więcej czasu na boisku: „Musimy budować Kewina, musi zacząć grać". Mecz można oglądać na antenach Polsatu Sport.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!