Serial "Silo" z Rebeccą Ferguson wraca z nowym sezonem w Apple TV+
Apple TV+ kontynuuje passę hitów – w tym tygodniu na platformie pojawi się nowy sezon uznanego serialu sci-fi "Silo" z Rebeccą Ferguson. Wcześniej Apple zebrało pozytywne recenzje za takie produkcje jak "Margo's Got Money Problems", "Star City", "Maximum Pleasure Guaranteed" oraz "Widow's Bay" – wszystkie oznaczone jako "Certified Fresh" na Rotten Tomatoes. Nawet "Cape Fear", największy zakład platformy na to lato, spotkał się z przychylnymi opiniami krytyków.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!