Szef polskiego wywiadu: Putin jest zakładnikiem porażki i będzie eskalował
Szef Agencji Wywiadu płk Paweł Szota w wywiadzie dla „Rzeczpospolitej" ostrzegł, że Rosja może prowadzić wojnę na Ukrainie jeszcze przez kilka lat. Według niego Putin jest zakładnikiem własnej porażki i będzie zmuszony do eskalacji. Szota wspomniał również o ryzyku użycia przez Rosję taktyki „zielonych ludzików" — działań hybrydowych prowadzonych przez żołnierzy bez oznaczeń.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!