44 lata temu Polska rozbiła Belgię 3:0 hat-trickiem Bońka na mundialu w Barcelonie
44 lata temu, 28 czerwca 1982 roku, reprezentacja Polski pokonała Belgię 3:0 na Camp Nou w Barcelonie w ramach mistrzostw świata. Zbigniew Boniek strzelił hat-tricka, a wygrana otworzyła Biało-Czerwonym drogę do półfinału. Mecz wspomina Marek Dziuba, prawy obrońca tamtej drużyny prowadzonej przez trenera Antoniego Piechniczka.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!