Vanilla Ice odwołany z koncertu Freedom 250 przez pogodę
Wystąpienie Vanilla Ice'a na wspieranej przez Biały Dom imprezie Freedom 250 z okazji 250-lecia Stanów Zjednoczonych zostało odwołane w ostatniej chwili z powodu złych warunków pogodowych w Waszyngtonie. Artysta był jednym z niewielu wykonawców, którzy nie wycofali się sami z eventu. Organizatorzy powołali się na "niekorzystne warunki atmosferyczne" jako powód odwołania jego setu.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!