Kosiniak-Kamysz: Polska na kolejnym etapie rozmów o stałej bazie USA
Szef MON Władysław Kosiniak-Kamysz poinformował, że Polska jest na kolejnym etapie rozmów dotyczących utworzenia stałej bazy wojskowej USA na swoim terytorium. Jego wpis skomentował rzecznik prezydenta Rafał Leśkiewicz słowami: "Dobrze, że w końcu zaczynacie coś z tego rozumieć". Szczegóły zaawansowania negocjacji nie zostały podane.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!