Karetka dachowała na A4 — czterech ratowników w szpitalu
W nocy na autostradzie A4 w powiecie oławskim ambulans jadący w kierunku Wrocławia wypadł z drogi i dachował. Czterech ratowników medycznych zostało rannych i trafiło do szpitala. Okoliczności wypadku są wyjaśniane przez służby.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!