Motocyklista zginął po uderzeniu w bariery na S7 w Chęcinach
Na ekspresowej trasie S7 w rejonie Chęcin w województwie świętokrzyskim motocyklista zjechał ze swojego pasa ruchu i uderzył w bariery energochłonne. Pomimo akcji ratowniczej nie udało się go uratować. Szczegóły wypadku są wyjaśniane.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!