Partnerka Rashforda ujawnia walkę z endometriozą podczas MŚ
Lucia Loi, partnerka piłkarza Marcusa Rashforda, opowiedziała publicznie o swojej walce z endometriozą. Wyznanie pojawiło się w czasie, gdy Rashford reprezentuje Anglię na mistrzostwach świata. Loi zamieściła emocjonalne zdjęcie, na którym nie kryje łez.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!