Awantura w Radio ZET o nadużycia w NFZ i Szpitalu Południowym
W programie Radia ZET doszło do ostrej wymiany zdań między politykami na temat nadużyć w ochronie zdrowia. Bartosz Arłukowicz (KO) zaapelował o rozliczenie afery Szpitala Południowego i zaatakował radnego PiS z Mazowsza. Łukasz Rzepecki z kolei krytykował obecne kierownictwo NFZ. Żadna ze stron nie przedstawiła konkretnych propozycji rozwiązań.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!