Szkocja odpada z MŚ 2026 po zaledwie jednym zdobytym golu w fazie grupowej
Szkocja oficjalnie odpadła z mistrzostw świata 2026 po tym, jak nie zakwalifikowała się do najlepszej ósemki drużyn z trzecich miejsc. Reprezentacja prowadzona przez Steve'a Clarke'a zdobyła w fazie grupowej zaledwie jedną bramkę. Clarke poprowadził Szkocję na trzy wielkie turnieje, w których zespół wygrał tylko jeden mecz i strzelił łącznie cztery gole.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!