Japonia pokonała USA 3:2 w Lidze Narodów po tie-breaku
Reprezentacja Japonii wygrała z USA 3:2 w emocjonującym meczu Ligi Narodów rozegranym w Orleanie. O zwycięstwie zadecydował tie-break, w którym Japończycy okazali się lepsi. Świetna forma zawodnika USA Hanesa nie wystarczyła do odwrócenia losów spotkania.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!