Chwalińska przed Wimbledonem: „Czułam się jak oszustka" po finale Rolanda Garrosa
Maja Chwalińska, 24-letnia polska tenisistka, wyznała, że po dotarciu do finału Rolanda Garrosa czuła się „trochę jak oszustka". Zawodniczka szykuje się teraz do startu w Wimbledonie, gdzie powróci na wielkoszlemową scenę. Chwalińska czeka na powrót do regularnych rozgrywek w światowym tourze.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!