USA uderzyły w Iran po raz drugi — ataki na wyspie Keszm i infrastrukturę
Centralne Dowództwo USA przeprowadziło kolejne ataki na kluczową infrastrukturę Iranu, w tym na strategiczną wyspę Keszm. Operacja była odwetem za irańskie ataki na statki handlowe w cieśninie Ormuz. Przedstawiciele USA oświadczyli, że „Iran miał swoją szansę", co sugeruje eskalację konfliktu na Bliskim Wschodzie.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!