Szwecja zagra z Francją na MŚ – Polska odpadła w barażach
Polska nie zagra na mistrzostwach świata w USA, Kanadzie i Meksyku po przegranym barażu ze Szwecją. Szwedzi, którzy w eliminacjach zajęli trzecie miejsce w swojej grupie, trafili na Francję w kolejnej rundzie. W Szwecji narasta panika – tamtejsze media piszą, że mecz z Francją to zadanie praktycznie niewykonalne.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!