Urugwaj odwołał czarter po odpadnięciu z MŚ, Bielsa żegna się z drużyną
Urugwajski związek piłkarski po odpadnięciu reprezentacji z MŚ 2026 anulował zarezerwowany czarter powrotny. Zawodnicy wrócą do domów regularnymi lotami rejsowymi. Selekcjoner Marcelo Bielsa kończy współpracę z drużyną „Celeste".
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!