Świątek przed Wimbledonem: nie jestem w dobrej formie, gram we wtorek
Iga Świątek we wtorek rozpocznie obronę tytułu na Wimbledonie – jako ostatnia dokonała tego Serena Williams w 2016 roku. Trzecia rakieta świata przyznała na konferencji prasowej, że nie jest w najlepszej dyspozycji: „Tym razem nie nabrałam takiego rozpędu w Bad Homburgu, jaki miałam w zeszłym roku". Polka odpowiedziała też ponownie na pytania dotyczące swojej psycholożki sportowej Darii Abramowicz.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!