Wilki Krosno żegnają się z play-off po kolejnej domowej porażce
Cellfast Wilki Krosno przegrały kolejny domowy mecz w Metalkas 2. Ekstralidze i praktycznie pożegnały się z szansą na awans do fazy play-off. Menedżer Michał Finfa przyznał, że w klubie panuje "żal, smutek i rozczarowanie", i skomentował słabą dyspozycję Jasona Doyle'a. Krośnianie pozostają na ostatnim miejscu w tabeli.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!