Pawełczak najlepszy w Krsko, Bańbor nie ukończył turnieju kwalifikacyjnego SGP2
Maksymilian Pawełczak wygrał ostatni turniej kwalifikacyjny do cyklu SGP2, który odbył się na torze w Krsko. Zawodów nie ukończył Bartosz Bańbor, u którego podejrzewana jest kontuzja. To był ostatni turniej, który decydował o kwalifikacjach do tego prestiżowego żużlowego cyklu.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!