Magdalena Cielecka po 24h w "The Second Woman": częściej słyszała "nigdy nie kochałem"
Na Malta Festival w Poznaniu zakończył się 24-godzinny spektakl "The Second Woman" z Magdaleną Cielecką. Aktorka przez całą dobę odgrywała tę samą scenę z setką mężczyzn wybranych w castingu. W kluczowym momencie każdy z nich mówił jej, że ją "zawsze kochał" lub "nigdy nie kochał" — to drugie wyznanie padało częściej.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!