Kolejarz Opole zmierzy się z Niemcami w walce o play-off
OK Kolejarz Opole w niedzielę zagra z niemiecką drużyną w kolejnej kolejce ligowej. Zwycięstwo pozwoliłoby opolanom znacznie przybliżyć się do fazy play-off. Rywale nie imponują formą, choć mają kilku zawodników mogących sprawić kłopoty.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!