Nawrocki grał w piłkę na obronie — reprezentował Gedanię i Polonię Gdańsk
Prezydent RP Karol Nawrocki w przeszłości grał w piłkę nożną na pozycji obrońcy. Reprezentował kluby Gedania oraz Polonia Gdańsk, a do 2016 roku był kapitanem drużyny EX Siedlce w rozgrywkach A-klasy. Sport był dla niego, według jego własnych słów, szkołą charakteru.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!