57,5% Polaków chce dymisji minister zdrowia po aferze w Szpitalu Południowym
Według sondażu SW Research dla "Rzeczpospolitej" 57,5 proc. Polaków uważa, że minister zdrowia Jolanta Sobierańska-Grenda powinna odejść ze stanowiska w związku z aferą w Szpitalu Południowym w Warszawie. Przeciwnego zdania jest 18,5 proc. badanych. Niemal co czwarty Polak nie ma w tej sprawie zdania.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!