Osaka skreczowała w finale w Bad Homburg, Muchova zdobyła tytuł WTA 500
Karolina Muchova wygrała finał turnieju WTA 500 w Bad Homburg, pokonując Naomi Osakę, która musiała skreczować z powodu urazu. Japonka przegrywała już 0:3, przy stanie 3:0 dla Czeszki potrzebowała pomocy fizjoterapeuty, a mimo powrotu na kort ostatecznie nie była w stanie kontynuować gry. Dla Osaki był to pierwszy finał pod wodzą polskiego trenera Tomasza Wiktorowskiego.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!