Polska kadra U-22 przegrała z Francją w sparingu przed ME
Reprezentacja Polski do lat 22 przegrała mecz sparingowy z Francją w ramach przygotowań do mistrzostw Europy. Kilku siatkarzy powołanych przez Nikolę Grbicia dołączyło do kadry młodzieżowej, podczas gdy seniorzy rozgrywają Ligę Narodów w Gliwicach. Mecz z Francuzami miał niecodzienny format, jednak artykuł nie podaje wyniku końcowego ani szczegółów spotkania.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!