Antonio Milić żegna się z Lechem Poznań po 5,5 roku. Klub dziękuje Chorwatowi
Lech Poznań poinformował o odejściu chorwackiego obrońcy Antonia Milića po 5,5 roku spędzonego w klubie. Trener Niels Frederiksen i dyrektor Piotr Rutkowski pożegnali piłkarza ciepłymi słowami, podkreślając jego zaangażowanie i szacunek, jakim cieszył się w drużynie. Frederiksen zapewnił, że będzie pamiętał Milicia przez resztę życia.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!