Naomi Osaka skreczowała w finale w Bad Homburg z powodu kontuzji stopy
Naomi Osaka nie dokończyła finału turnieju WTA 500 w Bad Homburg, skreczując na początku drugiego seta w meczu z Karoliną Muchovą z powodu kontuzji stopy. Japonka zdążyła przegrać pierwszego seta 5:7, po czym zakończyła udział w meczu, przepraszając rywalkę i publiczność. Tym samym Czeszka Karolina Muchova wygrała turniej.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!