Kacper Urbański rozwiązał kontrakt z Legią Warszawa
Kacper Urbański zakończył swój pobyt w Legii Warszawa, rozwiązując kontrakt z klubem. Pomocnik nie zdołał wywalczyć miejsca w pierwszym składzie i opuszcza Warszawę jako wolny zawodnik. Piłkarz będzie teraz szukał nowego pracodawcy.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!