Japońska armia przez rok używała dysków zainfekowanych złośliwym oprogramowaniem
Japońskie Lądowe Siły Samoobrony (JGSDF) przez blisko rok korzystały z nośników pamięci zainfekowanych złośliwym oprogramowaniem, jak podaje portal Nikkei Asia. Wojsko zorientowało się w sytuacji dopiero po upływie tego czasu. Artykuł nie ujawnia, jakie dane mogły zostać narażone ani skąd pochodziło złośliwe oprogramowanie.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!