Rojek broni teledysku Podsiadły z AI: „Nie widzę w tym nic złego"
Artur Rojek w rozmowie z Wirtualną Polską opowiedział o swojej bliskiej relacji artystycznej z Dawidem Podsiadłą — wspólnie występują na scenie i niedawno wydali wspólny utwór. Rojek stanął w obronie teledysku Podsiadły, który wywołał burzę w mediach, bo powstał przy użyciu sztucznej inteligencji. Nie ujawniono szczegółów samego teledysku ani treści krytyki.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!